Systemy przesuwne


Systemy przesuwne Gliwice

Aluminiowe systemy przesuwne coraz częściej pojawiają się w projektach architektonicznych. Charakteryzują się dużymi gabarytami oraz wizualnym minimalizmem.  Aluminium cechuje bardzo wysoka stabilność, dzięki czemu możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i wielkich przeszkleniach, które zapewniają maksymalną przezierność i optymalny dostęp światła.

Systemy przesuwne to najnowocześniejsze rozwiązania nadające charakteru oraz wydłużające przestrzeń domu. Dają nieorganiczną swobodę poruszania się pomiędzy domem a ogrodem oraz oszczędność przestrzeni użytkowej i zwiększenie bezpieczeństwa.

Jest to rodzaj stolarki, którego zastosowanie zapewnia we wnętrzu dużo światła. Tego typu drzwi tarasowe umożliwiają uzyskanie większej wygody użytkowania pomieszczeń.

Systemy przesuwne aluminium z oferty Pat-Mar to nowoczesne produkty, które z powodzeniem stosować można w różnych wnętrzach. Rozwiązania do drzwi przesuwnych Pat-Mar łączą w sobie wysoką jakość, funkcjonalność i estetykę wykonania. Oferujemy systemy przesuwne, które spełnią oczekiwana nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Realizacje

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas