Autoryzowany Serwis Pat-Mar


Autoryzowany serwis bram na śląsku - bramy Hormann

Firma Pat-Mar jest Autoryzowanym Serwisem firmy Hormann. Oznacza to niezawodność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów i dokładność montażu.

Okresowy serwis bram jest wymagany przez prawo. Zgodnie z normą PN-EN 12635+A1:2009 bramy segmentowe, wyposażone w napęd elektryczny, muszą być poddawane corocznej kontroli bezpieczeñstwa działania, wykonywanej przez wykwalifikowanego serwisanta.

Prawidłowa konserwacja i serwis bramy garażowej zapewni je sprawne działanie. Brama garażowa pracuje codziennie co najmniej 2 razy, a w praktyce znacznie częściej. W celu zachowania pełnej funkcjonalności i estetycznego wyglądu bramy należy o nią dbać.

Cennik usług serwisowych

Serwis bram Gliwice - co trzeba wiedzieć?

Aby bezpiecznie użytkować bramę garażową i cieszyć się jej ładnym wyglądem, należy dbać o jej stan techniczny i estetykę. Prawidłowa konserwacja bramy garażowej zapewni jej niezawodne działanie. Niektóre prace możemy wykonywać sami, inne warto zlecić profesjonalnym serwisantom.

Serwis bram - Śląsk

Sprawdzajmy regularnie, czy na bramie garażowej nie pojawiły się ślady uszkodzeñ lub korozji. Dbajmy o czystość, która jest ważna nie tylko pod kątem walorów wizualnych, ale też właściwego działania bramy. Są jednak czynności, które trzeba zlecać fachowcom. Aby brama z upływem lat działała sprawnie, pamiętajmy o corocznym przeglądzie i serwisowaniu bramy garażowej. Warto robić to w autoryzowanych placówkach, takich jak firma Pat-Mar - serwis bram w Gliwicach.

Okna i drzwi

Dobrej jakości okna mogą służyć nam przez wiele lat. Warunek jest jeden - należy je regularnie konserwować. Najlepiej byłoby po prostu dokonać dokładnego przeglądu okien. Możesz to zrobić w każdej chwili, umawiając się z firmą Pat-Mar na przegląd serwisowy.

Rolety i żaluzje

Większość producentów zaleca, aby wykonać przegląd okresowy rolet zewnętrznych po upływie 8 miesięcy od momentu ich uruchomienia. Sprawdzamy kompletność rolet zewnętrznych, stan wszystkich elementów, efektywność pracy urządzeñ elektrycznych, kontrolujemy sterowniki oraz nadajniki. Nasz serwis zweryfikuje i potwierdzi, czy faktycznie prawidłowo je użytkujesz i czy nie potrzebne będą drobne naprawy.


Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Pañstwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas