Moskitiery i rolety Centor


Moskitiery i rolety Centor

Moskitiery

Systemy moskitier Centor można dopasować do nowych lub istniejących drzwi i okien. Nie tylko chronią one przed owadami i rażącym słońcem, ale też zapewniają prywatność. Moskitiery i rolety Centor można w całości schować w ramie, gdy nie są w użyciu. By zasłonić otwór drzwiowy lub okienny, wystarczy łagodnie pociągnąć za moskitierę lub roletę na dowolnej wysokości i przesunąć ją w poziomie. Rama ma konstrukcję o zrównoważonym obciążeniu, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania ręcznej blokady. Po zasunięciu moskitiery i rolety pozostają w tym samym miejscu i nie zatrzaskują się. Dzięki temu możesz bez problemu wchodzić do domu i wychodzić na zewnątrz.

Ramy moskitier Centor są wykonane z trwałego aluminium i malowane proszkowo na dowolny kolor RAL.

Solidna siatka na owady jest produkowana z poliestru/PVC bez odwracających uwagę zakładek lub linii. Dzięki zainstalowaniu moskitiery możesz częściej zostawiać otwarte drzwi i okna, poprawiając wentylację i ograniczając użycie klimatyzacji.

Siatka moskitiery dostępna jest w dwóch wariantach bez odwracających uwagę zakładek lub listew:

- Standardowy splot
Blokuje dostęp do wnętrza takim owadom jak mole, muchy czy komary. Wykonana z trwałej siatki z poliestru/PVC.

- Gęsty splot
Wykonana z tego samego trwałego materiału co siatka o standardowym splocie, ale z mniejszymi otworami, dzięki czemu chroni mieszkańców domu przed małymi owadami, np. muszkami.
Rolety

Wykonane są z luksusowego materiału w trzech wariantach: zewnętrznym, rozpraszającym światło i zaciemniającym. Do wyboru są różne wzory w szerokiej gamie kolorów.

Rolety rozpraszające światło
Wykonane z materiału przepuszczającego naturalne światło, chroniącego jednocześnie przed rażącymi promieniami słońca w ciągu dnia i zapewniającego większą intymność wieczorem i w nocy.

Roleta zaciemniająca
Materiał zaciemniający, który nie przepuszcza światła i zapewnia pełną prywatność.

Roleta filtr słoneczny
Idealny do osłony przed rażącym światłem, ciepłem słonecznym i blaknięciem spowodowanym przez promienie UV. Może być montowany wewnątrz lub na zewnątrz, ale jest popularnym wyborem na zewnątrz ze względu na wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu.

Kolorystyka:Inspiracje

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas