Architekci


Wsparcie i doradztwo architektów

Pat-Mar Gliwice jako firma z 12-letnim doświadczeniem zapewnia profesjonalne doradztwo i obsługę w zakresie najnowocześniejszych na rynku rozwiązań, wyposażając domy i firmy klientów w produkty takie jak:

Bramy segmentowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, okna aluminiowe i PVC, pergole tarasowe, tarasy drewniane oraz z kompozytu, elewacje drewniane, osłony zewnętrzne takie jak rolety, żaluzje czy screeny.

Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiednich produktów, elementów konstrukcyjnych jak i montażowych. Wykonają kalkulacje kosztów, wyszukają i dopasują odpowiednie rozwiązanie, jak również przedstawią niezbędną dokumentację techniczną oferowanych produktów.

Montażu dokonają nasi eksperci budowlani, nie korzystamy z zewnętrznych ekip montażowych, wszyscy nasi montażyści to wysoko wyspecjalizowani fachowcy montażowi.

Serwisu oraz konserwacji wszystkich naszych produktów dopilnują nasi pracownicy, nie zostawimy niczego przypadkowi.

W Pat-Mar Gliwice znajdą Państwo wyselekcjonowane produkty do wykończenia i realizacji domu lub biura, ofertę dedykujemy klientom, którzy oczekują kompleksowej obsługi .

Architekci i projektanci mogą liczyć na nasze wsparcie merytoryczne na każdym etapie projektowym. Zapewniamy katalogi oraz próbki oferowanych produktów. Pomagamy w doborze odpowiednich akcesoriów montażowych. Dysponujemy także plikami CAD, niektórych profili co z pewnością ułatwi prace projektowe.


Czym się wyróżniamy?

Budujemy najnowocześniejszy showroom w Polsce z inteligentnym sterowaniem, czynny 24h na dobę, gdzie można zaprosić inwestora, napić się kawy i pokazać większość rozwiązań w stolarce budowlanej i architekturze ogrodu.

Zachęcamy do współpracy architektów oraz pracownie projektowe zapewniając korzystne warunki współpracy.

Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami w celu otrzymania materiałów i nawiązania współpracy.


Kontakt w sprawie współpracy:

Tomasz Grek - właściciel
+48 511 998 090
biuro@pat-mar.com.pl

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas