Żaluzje fasadowe


Żaluzje fasadowe Gliwice

Wykonane z solidnego i lekkiego aluminium, żaluzje fasadowe firmy Pat-Mar z Gliwic przyciągają uwagę nowoczesnym wyglądem i efektownie prezentują się na każdej elewacji.

Termoizolacja i kontrola nasłonecznienia
dzięki pełnemu sterowaniu kątem padania światła do pomieszczenia, co gwarantuje komfort termiczny i mniejsze koszty klimatyzacji. Kaseta może być widoczna lub schowana pod tynkiem.

Funkcjonalność według potrzeb
to bezproblemowe rozwiązania konstrukcyjne dopasowane do każdego typu budynku i rodzaju montażu.

Wyjątkowo sztywna konstrukcja
gwarantuje płynne prowadzenie i wyższą odporność nawet podczas naporu silnego wiatru.

Design, który nadaje niepowtarzalny charakter
i umożliwia spójność w podziałach okien i żaluzji. Piękna i nowoczesna aranżacja fasady. Różne modele lameli dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Dbamy o to, aby zewnętrzne systemy aluminiowe były dostosowane do oczekiwań ze strony klienta. Szczególnie polecamy wybór natynkowych i podtynkowych wariantów narożnych, które świetnie sprawdzą się do zapewniania zacienienia pomieszczeń.

Zaletą rozwiązań elewacyjnych dostępnych w ofercie Pat-Mar z Gliwic jest nie tylko ich praktyczny wymiar, ale też bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Ponadto żaluzje fasadowe zewnętrzne harmonijnie komponują się w wyglądem elewacji i poprawiają w ten sposób ogólną prezencję budynku.

 W zależności od oczekiwań wizualnych można zdecydować się na montaż w wariancie pod tynkowym lub natynkowym.

Ruchome żaluzje zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie, które pomaga utrzymać w domu komfort termiczny, nie zwiększając przy tym wydatków na ogrzewanie lub klimatyzację. Są przy tym wyjątkowo skuteczne; dodatkowo automatyczne żaluzje zewnętrzne mogą być sterowane zdalnie, stanowiąc bardzo wygodne rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas