Rolety z funkcją żaluzji


Rolety z funkcją żaluzji

Wybór produktów firmy Bubendorff pozwala na korzystanie z wyjątkowych warunków 7 letniej gwarancji, która obejmuje części rolet, ich silniki oraz panele fotowoltaiczne.

Firma Pat-Mar w tym okresie oferuj 2-letnią gwarancję wsparcia serwisowego, nie obciążając użytkownika kosztami serwisu czy dojazdu na miejsce naprawy. Po upływie 2 lat zapewniamy usługę odpłatnego serwisu pogwarancyjnego.Smart roleta ID3 z funkcją żaluzji w wersji solarnej i hybrydowej

Unikalna konstrukcja rolety umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Obrotowe lamele dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz, niemal tak jak to ma miejsce w przypadku żaluzji.

  • Ruchome lamele umożliwią regulację dostępu światła dziennego
  • Opcja zasilania solarnego w postaci baterii słonecznej
  • Wybór montażu natynkowego pozwala na instalacje w dowolnym momencie bez konieczności ingerowania w elewację budynku?
  • Kompatybilne z systemami sterowania za pomocą smartfona w ramach rozwiązań "inteligentnego domu"
  • Blokada antywłamaniowa


Rolety Bubendorff na okna tarasowe mogą zostać zastosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Ich obsługa odbywa się za pomocą specjalnego pilota lub smartfonu, dzięki czemu zarządzanie roletami może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie. 

w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora system Bubendorff oferuje nam klasyczne rolety zewnętrzne na pilota, jak również systemy sterowane zdalnie i rolety automatyczne.

 Rolety z funkcją żaluzji z oferty Pat-Mar mogą być zintegrowane z dowolnym systemem inteligentnego domu, dzięki współpracy ze stacją pogodową rolety mogą reagować  odpowiednio do panujących warunków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Mogą reagować również na sygnały z dowolnych instalacji np. alarmowej czy monitoringu i zamknąć się automatycznie w przypadku zagrożenia.

Podstawowym urządzeniem do sterowania jest pilot jedno lub 4-kanałowy

Jednokanałowy pilot przeznaczony jest do sterowania jedną roletą lub jedną grupą rolet (standardowe wyposażenie każdej rolety). Pilot z zegarem czasowym pozwala na skorzystanie z funkcji zaprogramowania otwierania lub zamykania rolet według preferencji ustawionego czasu.

Inspiracje

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas