Rolety screen


Nowoczesne rolety tekstylne Pat-Mar

Zalety rolety screen:

  • Komfort cieplny z pełnym dostępem do światła.
  • Nowoczesna estetyka nie powodująca zaciemnienia pomieszczeń.
  • Szeroka gama kolorystyki
  • Światło bez ograniczeń i bez nagrzewania
  • Wyjątkowa estetyka


Warto mieć na uwadze liczne korzyści związane z montażem tego rodzaju osłon zewnętrznych. Rolety przyciemniające SCREEN to dobry wybór także dla osób, które cenią sobie systemy zapobiegające nagrzewaniu się pomieszczeń. Wpływają w ten sposób na zmniejszenie kosztów związanych z klimatyzacją oraz ogrzewaniem. Mimo to rolety tekstylne zewnętrzne nie zaciemniają pomieszczeń i zapewniają optymalną ilość światła. Jest to efektem doboru odpowiednich materiałów, które łączą w sobie dobre właściwości użytkowe z estetycznym wyglądem i trwałością.

Ich najistotniejszą cechą, obok przyciemniania, jest również dostępność licznych wariantów kolorystycznych systemów SCREEN. Można więc dobrać modele pasujące do odcienia elewacji oraz osobistych preferencji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pat-Mar Gliwice!Nasze wrażenia estetyczne pogłębią wysokiej jakości tkaniny najlepszych światowych producentów o bogatej gamie kolorystycznej. Kolekcja tkanin składa się z ponad 100 kolorów o różnym stopniu otwarcia: 0% (BLACK OUT), 1%, 3%, 4%, 5%, 10%, 14% oraz możliwość zastosowania folii transparentnej Cristal. Dodatkowo dzięki właściwościom zastosowanych tkanin, gwarantują komfort optyczny we wnętrzu, z jednej strony nie dają efektu zaciemnienia, a z drugiej tłumią przenikanie intensywnego światła słonecznego.
Ponadto posiadamy bogaty wybór kolorystyczny osprzętu wykonanego z aluminium z możliwością lakierowania na dowolny kolor RAL oraz okleinowania.

Roletami Win Screen możemy sterować za pomocą pilota lub przełącznika jak i również za pomocą smartfonu / tabletu skonfigurowanym z centralą inteligentnego domu. Istnieje możliwość także połączenia rolet w grupy oraz zastosowanie napędu z czujnikiem wykrywającym przeszkody. W ofercie posiadamy napędy bateryjne z panelem solarnym bez konieczności podłączania prądu 230V oraz automatykę pogodową słoneczną - wiatrową.

W swojej ofercie posiadamy dwa systemy rolet zewnętrznych z prowadnicą ZIP oraz STANDARD. W zależności od gabarytów rolety stosujemy różne wielkości skrzynek, belek dolnych oraz rur nawojowych. Skrzynki dostępne są w 3 rozmiarach: 89mm, 103mm i 131mm w systemie skrzynki samonośnej i podtynkowej do zabudowy. Rolety przeznaczone są do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, na zewnątrz wnęki - do muru oraz jako wypełnienie boczne w pergolach, ogrodach zimowych i pozostałych tarasach ogrodowych.

Na nasze produkty udzielamy 2 letniej pełnej gwarancji oraz 5 letniej na wybrane kolekcje tkanin, napędów i sterowania. Każda roleta przechodzi profesjonalny proces kontroli jakości, obejmujący sprawdzenie funkcji oraz regulację na profesjonalnej windzie testowej. Nasze rolety Win Screen spełniają wymagania dyrektyw UE w zakresie bezpieczeństwa wyrobu, potwierdzone deklaracją zgodności i oznaczone znakiem CE.

System zewnętrzny ZIP - to uniwersalne rolety fasadowe w systemie skrzynki samonośnej. Rolety przeznaczone są do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, na zewnątrz wnęki - do muru oraz jako wypełnienie boczne w pergolach, ogrodach zimowych i pozostałych tarasach ogrodowych. Pod tym względem zbliżone są do aluminiowych rolet zewnętrznych czy żaluzji fasadowych. Produkt dostępny jest w 3 rozmiarach skrzyni: 89mm, 103mm, 131mm. Skrzynia 103mm posiada 3 modele kształtów: 45°, 90° i Owal. Dostęp do rewizji kasety jest od przodu, co ułatwia ewentualny serwis rolety. Skrzynia i prowadnice wykonane są z aluminium ekstrudowanego, co pozwala nam wykonać roletę do 6m szerokości i 6m wysokości lub do powierzchni 27 m? w wybranych tkaninach.

System zewnętrzny STANDARD - to uniwersalne rolety fasadowe w systemie skrzynki samonośnej. Rolety przeznaczone są do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, na zewnątrz wnęki - do muru oraz tarasów usytuowanych w miejscu osłoniętym od silnego wiatru. Naciąg tkaniny odbywa się grawitacyjnie, poprzez dociążenie w belce dolnej. Pod tym względem zbliżone są do aluminiowych rolet zewnętrznych czy żaluzji fasadowych. Produkt dostępny jest w 3 rozmiarach skrzyni: 89mm, 103mm, 131mm. Skrzynia 103mm posiada 3 modele kształtów: 45°, 90° i Owal. Dostęp do rewizji kasety jest od przodu, co ułatwia ewentualny serwis rolety. Skrzynia i prowadnice wykonane są z aluminium ekstrudowanego, co pozwala nam wykonać roletę do 5m szerokości i 6m wysokości lub do powierzchni 20 m? w wybranych tkaninach.

Realizacje


Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas