WIN SCREEN


Rolety WIN SCREEN

Rolety zewnętrzne WIN SCREEN to nowoczesny produkt osłonowy, mocowany na stronie zewnętrznej okna lub szklanej ścianie, podobnie jak klasyczne rolety zewnętrzne lub żaluzje fasadowe. Rolety Win Screen to przede wszystkim ochrona i bariera przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także nagrzewaniem się okien i pomieszczeń budynku.

Dzięki zastosowaniu rolet Win Screen możemy zaoszczędzić na kosztach chłodzenia budynku do 58%. Zastosowanie rolet Win Screen pozwala na odbicie energii słonecznej do 95%, a tym samym pozwalają oszczędzić na użytkowaniu sztucznego oświetlenia.

Rolety firmy Sun Winner zapewniają nie tylko optymalny komfort wizualny i termiczny, ale również działając jako ochrona przed insektami i wiatrem. Dzięki temu użytkownicy mogą w spokoju rozkoszować się swoją strefą prywatną, pozostając przez cały czas w kontakcie z otoczeniem.

Rolety Win Screen są odporne na warunki atmosferyczne i praktycznie nie wymagają pielęgnacji, a obsługa dzięki napędowi elektrycznemu jest łatwa i wygodna.

Przewagą Win Screen w porównaniu z innymi osłonami zewnętrznymi jest możliwość przesłonięcia dużych powierzchni szklanych do 6m szerokości i 6m wysokości lub do powierzchni 27 m2 w wybranych tkaninach, przy zachowaniu niedużej wielkości skrzynki.

Kolekcja tkanin składa się z ponad 100 kolorów o różnym stopniu otwarcia, ponadto posiadamy bogaty wybór kolorystyczny osprzętu wykonanego z aluminium z możliwością lakierowania na dowolny kolor RAL oraz okleinowania.

W swojej ofercie posiadamy dwa systemy rolet zewnętrznych z prowadnicą ZIP oraz STANDARD. W zależności od gabarytów rolety stosujemy różne wielkości skrzynek, belek dolnych oraz rur nawojowych. Skrzynki dostępne są w 3 rozmiarach: 89mm, 103mm i 131mm w systemie skrzynki samonośnej i podtynkowej do zabudowy. Rolety przeznaczone są do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, na zewnątrz wnęki – do muru oraz jako wypełnienie boczne w pergolach, ogrodach zimowych i pozostałych tarasach ogrodowych.

Na nasze produkty udzielamy 2 letniej pełnej gwarancji oraz 5 letniej na wybrane kolekcje tkanin, napędów i sterowania. Każda roleta przechodzi profesjonalny proces kontroli jakości, obejmujący sprawdzenie funkcji oraz regulację na profesjonalnej windzie testowej. Nasze rolety Win Screen spełniają wymagania dyrektyw UE w zakresie bezpieczeństwa wyrobu, potwierdzone deklaracją zgodności i oznaczone znakiem CE.

Inspiracje

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas