Drzwi zewnętrzne


Drzwi wejściowe z montażem - Salon Pat-Mar w Gliwicach

Szukając drzwi zewnętrznych w Gliwicach, warto zastanowić się, jakie modele będą pasować np. do elewacji drewnianych, z cegły klinkierowej lub tynkowanych - i na tej podstawie dobrać odpowiednie rozwiązanie. Eksperci z Pat-Mar chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiednich drzwi - Gliwice to jeden z głównych obszarów naszych działań.

Drzwi wejściowe z montażem
Jeśli posiadasz dom z elewacją drewnianą lub elementy z drewna są w przewadze, poszukaj drzwi zewnętrznych drewnianych lub opcjonalnie z okleiną, która je dobrze naśladuje. A może Twój dom ma elewację tynkowaną? Wówczas możesz postawić na drzwi o dowolnej budowie, np. aluminiowe lub stalowe. Postaraj się, by ich barwa korespondowała z kolorem np. bramy garażowej, dachu czy okien.

Salon drzwi Pat-Mar - wybierz drzwi zewnętrzne drewniane, stalowe lub aluminiowe z montażem

  • Drzwi zewnętrzne drewniane z oferty Parmax - drzwi drewniane wyposażone są w ramę z drewna klejonego. Płyciny, które są w nią wpasowane, zrobione są ze sklejki, a między jej płytami umieszczony jest materiał ociepleniowy. Może on się również znajdować w płycinie będącej gotowym panelem, który jest montowany przez producentów w ramie skrzydła.
  • Drzwi zewnętrzne stalowe z oferty Hormann - w tym przypadku elementem nośnym jest stalowa rama, która jest wypełniona ociepleniem, natomiast od strony zewnętrznej obłożona jest w całości płytą wykończeniową. Płyta zasłania więc całkowicie ramę. Wykończenie to sklejka, lite drewno, płyta HDF (najtwardsza ze wszystkich rodzajów płyt MDF), specjalnie wytłaczana blacha ocynkowana lub płyta z włókna szklanego.
  • Drzwi zewnętrzne aluminiowe z oferty Hormann i Aluprof - ramę drzwi stanowią kształtowniki aluminiowe z termicznymi przekładkami, które pozytywnie wpływają na ich właściwości ciepłochronne. Wypełnienie może być wykonane z płyt PCW o grubości 1,5/2 mm lub z blachy aluminiowe o grubości 1,5/3 mm. Wewnątrz płycin umieszczana jest warstwa ociepleniowa zrobiona z pianki poliuretanowej. Dzięki wykorzystaniu powyższych materiałów drzwi aluminiowe charakteryzują się niewielką wagą.


Inspiracje

drzwi zewnętrzne inspiracja 1 drzwi zewnętrzne inspiracja 3 drzwi zewnętrzne inspiracja 2 drzwi zewnętrzne inspiracja 4 drzwi zewnętrzne inspiracja 5 drzwi zewnętrzne inspiracja 6 drzwi zewnętrzne inspiracja 7 drzwi zewnętrzne inspiracja 8 drzwi zewnętrzne inspiracja 9

Realizacje

drzwi zewnętrzne realizacja 1 drzwi zewnętrzne realizacja 2 drzwi zewnętrzne realizacja 3 drzwi zewnętrzne realizacja 4 drzwi zewnętrzne realizacja 5 drzwi zewnętrzne realizacja 6
Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas