Drzwi wewnętrzne


Drzwi wewnętrzne - salon Pat-Mar w Gliwicach

Jesteśmy dystrybutorem drzwi pokojowych marki Hörmann - jednego z największych producentów drzwi i pozostałych elementów wyposażenia wnętrz. Wybór produktów tej firmy to gwarancja niesamowitej trwałości, niespotykanej nigdzie indziej. Zapewniamy, że zakup drzwi wewnętrznych Hörmann w gliwickim salonie Pat-Mar będzie jedną z najlepszych inwestycji, na jakie możesz się zdecydować. Sprawdź ofertę już teraz!

Funkcjonalne i nowoczesne drzwi pokojowe Hörmann

Wybierając drzwi wewnętrzne w Gliwicach, warto dobrze przemyśleć, jaki model będzie odpowiedni do Twojego wnętrza. Drzwi matowe czy lakierowane? Proste i gładkie, a może z ozdobnymi elementami wykonanymi ze szkła lub stali nierdzewnej? Dzięki szerokiej ofercie drzwi pokojowych firmy Hörmann bez problemu znajdziesz produkt, który idealnie podkreśli styl Twojego wnętrza.

Walory wizualne są bardzo ważne, nie można jednak pomijać aspektów praktycznych. Jednym z głównych powodów, dla których klienci decydują się na zakup drzwi pokojowych firmy Hörmann, jest ich wytrzymałość. Dla wielu osób będzie to wybór dosłownie na całe życie - przy standardowym użytkowaniu i konserwacji drzwi wewnętrzne Hörmann będą służyć nawet przez 100 lat!

Jakie drzwi wewnętrzne z Gliwic? Szeroki wybór tylko w salonie Pat-Mar

Oferujemy następujące rodzaje powierzchni drzwi pokojowych:

  • naturalna okleina drewniana - 14 rodzajów forniru;
  • powierzchnia Duradecor o podwyższonej odporności na uderzenia - wyjątkowo odporna na uderzenia, w 2 kolorach i 6 okleinach - gładka lub strukturalna;
  • powierzchnia lakierowana - w 4 głównych kolorach (opcjonalnie inne odcienie do wyboru z palety RAL).

Inspiracje

drzwi wewnętrzne w jadalni inspiracja 1 drzwi wewnętrzne w salonie inspiracja 3 drzwi wewnętrzne w salonie inspiracja 2 drzwi wewnętrzne w kuchni inspiracja 4 drzwi wewnętrzne w sypialni inspiracja 5 drzwi wewnętrzne w pokoju inspiracja 6

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówić nasze usługi lub
umówić się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas