Domki ogrodowe Hormann - Gliwice


Domki i stojaki ogrodowe Hormann w Gliwicach

Nowoczesne rozwiązanie do utrzymania porządku w ogrodzie

Poszukują Państwo stylowego i nowoczesnego rozwiązania na przechowywanie sprzętu ogrodniczego i innych narzędzi potrzebnych w domu i ogrodzie? Praktycznego i trwałego systemu, który spełnia indywidualne oczekiwania? Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą domków ogrodowych i stojaków na drewno firmy Hormann...

Metalowe domki ogrodowe czy stojaki na drewno kominkowe mają wiele zalet w porównaniu do ich odpowiedników z drewna. Przede wszystkim są niepalne i nie wypaczają się. Ocynkowana ogniowo blacha stalowa sprawia, że nie wymagają częstej konserwacji, a także są odporne na działanie warunków atmosferycznych i nie pokrywają się pleśnią.


Nowoczesne domki ogrodowe w Gliwicach

Stal użyta do ich produkcji składa się w 25% z materiałów pochodzących z recyklingu. Domki ogrodowe i stojaki na drewno kominkowe nadają się w 100% do ponownego wykorzystania. Domki ogrodowe i stojaki na drewno oferowane przez firmę Hormann charakteryzują się wysoka jakością i bezpieczeństwem. Produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo. Nie mają ostrych krawędzi i są wyposażone w wysokiej jakości drzwi, zamki i zawiasy. Podstawową zaletą metalowego domku ogrodowego jest możliwośæ wykonania go w preferowanym przez Państwa stylu.

Domki są oferowane w 2 wariantach wzorniczych (Classic lub Modern), z dachem w 2 kształtach (dwuspadowy lub jednospadowy), w wielu różnych kolorach. Ponadto mamy swój wkład w ochronę środowiska – nasze domki "Berry" są w 100% neutralne dla klimatu.

Do produkcji wszystkich domków wykorzystujemy energię elektryczną pochodzącą ze źródeł ekologicznych, a pozostałe emisje kompensujemy przez wspieranie projektów ochrony klimatu we współpracy z ClimatePartner.

  • Fabrycznie zmontowane elementy pozwalają na łatwy i szybki montaż
  • Duża stabilnośæ dzięki stalowej konstrukcji ramowej i użyciu blachy grubszej niż inne dostępne na rynku
  • Brak ostrych krawędzi (bezpieczne dla dzieci)
  • Komfortowa wysokośæ przejścia i szerokie drzwi
  • 3 wymiary do wyboru
  • W komplecie z aluminiową ramą podłogową bez dopłaty
  • Wiele możliwości aranżacji kolorystycznych
  • Praktyczne wyposażenie dodatkowe
  • 20 lat gwarancji
  • W 100% neutralne dla klimatu


Zapewniamy 20-latnią gwarancję na wszystkie domki ogrodowe i sojaki na drewno kominkowe "Berry"!
Inspiracje

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo do nas pytania, chcą zamówiæ nasze usługi lub
umówiæ się na pomiar, zapraszamy do kontaktu
Napisz do nas